Nodequeue (6.x-2.5) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Types
nl: Soorten

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Normal
nl: Normaal

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Position
nl: Positie

en: Operation
nl: Bewerking

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Clear
nl: Wissen

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Max nodes
nl: Maximaal aantal nodes

en: Edit this node
nl: Deze node bewerken

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Generate
nl: Genereer

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Remove from queue
nl: Uit de wachtrij verwijderen

en: Queue size
nl: Grootte van de wachtrij

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Queues
nl: Wachtrijen

en: Add to queue
nl: Aan wachtrij toevoegen

en: In queue
nl: In wachtrij

en: Subqueues
nl: Subwachtrijen

en: Max nodes in queue: @size
nl: Maximaal aantal nodes in wachtrij: @size

en: Enter the name of the queue
nl: Geef de naam van de wachtrij in

en: Weight for %title nodequeue
nl: Gewicht voor rij %title

en: Click here for information about this module
nl: Klik hier voor informatie over deze module

en: No nodequeues exist.
nl: Er zijn geen wachtrijen.

en: Queue '@queue'
nl: Wachtrij '@queue'
