Nodequeue (6.x-2.7) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Types
he: סוגים

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: remove
he: הסר

en: View
he: צפיה

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Normal
he: נורמלי

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: node
he: פריט תוכן

en: Position
he: מיקום

en: Operation
he: פעולה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Clear
he: ניקוי

en: Reverse
he: הפוך

en: Max nodes
he: מקסימום דפי תוכן

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Remove from queue
he: הסרה מהרשימה

en: Queue
he: תור

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Add to queue
he: הוספה לרשימה

en: In queue
he: פריטים ברשימה

en: Subqueues
he: רשימות משנה

en: Queue empty
he: רשימה ריקה

en: Queue full
he: רשימה מלאה

en: @count in queue
he: @count ברשימה
