Nodequeue (6.x-2.3) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Types
te: రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Position
te: స్థానం
