Nodequeue Randomizer (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Weight
es: Peso

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Node
es: Nodo

en: 1 day
es: Un día

en: Randomize
es: Cambiar aleatoriamente

en: 6 hours
es: 6 horas

en: 1 week
es: Una semana

en: 12 hours
es: 12 horas

en: 2 week
es: 2 semanas
