Node Recommendation (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Create
he: יצירה

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Terms
he: מונחים

en: Random
he: אקראי

en: Source
he: מקור

en: Sort
he: מיון
