Node Recommendation (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Node
ro: Nod

en: Create
ro: Crează

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Nodes
ro: Noduri

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Source
ro: Sursă

en: Sort
ro: Sortare
