Node Recommendation (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Node
ar: العقدة

en: Create
ar: أنشئ

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: Nodes
ar: العقد

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Random
ar: عشوائي

en: Source
ar: المصدر
