Node Reference URL Widget (6.x-1.11) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Fields
nl: Velden

en: Link title
nl: Linktitel

en: Leave the field blank
nl: Het veld leeg laten

en: Link hover title
nl: Hover-tekst van de link
