Nodes In Block (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Blocks
ne: ब्लक
