Node Spotbox (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Node ID
ru: ID материала

en: Configure
ru: Настроить

en: Translate
ru: Переводы

en: View name
ru: Имя представления

en: Show only node teaser
ru: Показать только анонс материала

en: Include node links for "add comment", "read more" etc.
ru: Показывать "добавить комментарий", "читать еще" и др. ссылки материалов.
