Node Spotbox (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: View name
ar: اسم الرؤية
