NodeSymlinks (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: The name of the menu the node belongs to.
uk: Ім'я меню, пов'язаного з матеріалом.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (буде застосований до всіх нижче наведених типів матеріалів, для яких шаблони не визначені)

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
uk: Текст посилання, відповідний до цього пункту в меню.

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
uk: Шлях меню (відображений в breadcrumb), не включаючі "Головна" або [menu]. Розділено /.

en: The text used in the menu as link text for this item.
uk: Текст, використаний в меню, як текст посилання для цього елемента.

en: The path is already in use.
uk: Шлях уже використовується.

en: Fragment
uk: Фрагмент

en: Saving
uk: Зберігання

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
uk: Нефільтрований шлях меню (як відображено у навігації), не враховуючи Головна або [меню]. Відокремлено /.

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
uk: Необроблений текст, який використовується в меню як текст посилання для цього елемента.

en: The unique ID of the node's menu link.
uk: Унікальний ідентифікатор посилання меню матеріалу.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
uk: Унікальний ідентифікатор меню посилання батьківського матеріалу.
