NodeSymlinks (6.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Parent item
ar: رابط أم

en: Path alias
ar: مسار بديل

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
ar: نص الرابط التي ستمثل هذا العنصر في القائمة.

en: Link title
ar: عنوان الرابط

en: The path is already in use.
ar: المسار مستخدم بالفعل.
