No IE6 (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Order
lt: Tvarka

en: Browser
lt: Naršyklė

en: About
lt: Apie

en: close
lt: uždaryti

en: Uses
lt: Naudoja
