Notify (6.x-1.3-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Mail
ro: E-mail

en: Never
ro: Niciodată

en: Comment
ro: Comentariu

en: Published
ro: Publicat

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Notifications
ro: Notificări

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: Teasers
ro: Versiuni scurte(rezumate)

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: 1 new comment | @count new comments
ro[0]: 1 comentariu nou
ro[1]: @count comentarii noi
ro[2]: @count de comentarii noi

en: 1 new post | @count new posts
ro[0]: o postare nouă
ro[1]: @count postări noi

en: Title only
ro: Doar titlu

en: Notification settings
ro: Setări de notificare
