New York State Senate (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (96 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Language
lv: Valoda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Category
lv: Kategorija

en: edit
lv: labot

en: settings
lv: iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: mail
lv: pasts

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat sūtīt vairāk par %number ziņām stundā. Lūdzu, mēģiniet vēlāk.

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Your e-mail address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Send e-mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: State
lv: Stāvoklis

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa

en: Blog
lv: Blogs

en: Channel
lv: Kanāls

en: <All>
lv: <Visi>

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Votes
lv: Balsis

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Are you sure you want to delete these items?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos elementus?

en: The items have been deleted.
lv: Elementi izdzēsti.

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: published
lv: publicēts

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Your Name
lv: Tavs vārds

en: Send yourself a copy.
lv: Vēlos saņemt kopiju uz savu e-pastu.

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
lv: !name (!name-url) nosūtījis Jums vēstuli, izmantojot kontaktu formu (!form-url) vietnē !site.

en: The message has been sent.
lv: Vēstule nosūtīta.

en: !name sent a message using the contact form at !form.
lv: !name nosūtīja vēstuli, izmantojot kontaktu formu !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
lv: %name-from nosūtīja e-vēstuli attiecībā uz %category.

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Red
lv: Sarkans

en: Session
lv: Sesija

en: not published
lv: nepublicēts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
lv: Sekojošie skaitļi kontrolē, kuras īpašības meklēšana ņem vērā, kad sakārto rezultātus noteiktā secībā. Jo lielāks skaitlis, jo lielāka ietekme, savukārt nulle nozīmē, ka īpašība jāignorē. Šo skaitļu izmaiņa nepieprasa, lai meklēšanas indekss tiktu pārbūvēts. Izmaiņas ir tūlītējas.

en: Keyword relevance
lv: Atslēgas vārdu atbilstība

en: Recently posted
lv: Nupat ievietots

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat kontaktēties ar vairāk kā %number lietotājiem stundā. Pamēģiniet, lūdzu, pēc laika.

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.
