New York State Senate (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (49 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: edit
az: redaktə et

en: settings
az: parametrlər

en: Update
az: Yeniləmə

en: mail
az: poçt

en: Keywords
az: Açar söz

en: Unknown
az: Naməlum

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Your name
az: Adınız

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: State
az: Dövlət

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Color
az: Rəng

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Session
az: Sessiya

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Live
az: Canlı

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Keyword relevance
az: Açar söz uyğunluğu

en: Number of comments
az: Şərhlərin sayı

en: Number of views
az: Baxışların sayı
