New York State Senate (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (48 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Your e-mail address
hy: Ձեր էլ․ փոստի հասցեն

en: Send e-mail
hy: Ուղղարկել էլ-նամակ

en: You must enter a valid e-mail address.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք վավեր էլ-հասցե:

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Color
hy: Գույն

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: published
hy: հրատարակված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Session
hy: Սեսիա

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Number of comments
hy: Մեկնաբանությունների քանակը
