OAuth (6.x-2.02) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Plain text
ar: نص عادي

en: User data
ar: بيانات المستخدم

en: Web services
ar: خدمات الويب
