OAuth 1.0 (6.x-2.02) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: User data
lt: Naudotojo duomenys

en: Web services
lt: Web paslaugos
