OCR for Drupal (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Published
it: Pubblicato

en: File name
it: Nome del file

en: Manual
it: Manuale

en: Select
it: Scegliere
