OCR for Drupal (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
