oEmbed (6.x-0.6) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Not found
ar: غير موجود

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Revert
ar: استرجع

en: Provider name
ar: اسم الموفر
