oEmbed (6.x-0.6) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Schemes
ca: Esquemes

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Not found
ca: No trobat

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: In code
ca: Al codi

en: In database
ca: A la base de dades
