oEmbed (6.x-0.6) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Revert
id: Kembali

en: In database
id: Di pangkalan data
