oEmbed (6.x-0.6) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Revert
ro: Revenire

en: Storage
ro: Depozitare
