oEmbed (6.x-0.6) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: CCK
ur: سی سی کے

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
