oEmbed (6.x-0.7) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Add preset
lt: Pridėti nustatymų rinkinį

en: In code
lt: Kode

en: In database
lt: Duomenų bazėje
