oEmbed (6.x-0.7) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Schemes
uk: Схеми

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Revert
uk: Відновити

en: Storage
uk: Сховище

en: Save and proceed
uk: Зберегти і продовжити

en: Delete preset
uk: Вилучити набір правил

en: Presets
uk: Конфігурації

en: Providers
uk: Провайдери

en: In code
uk: У коді

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Provider name
uk: Назва постачальника

en: In database
uk: У базі даних

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
