Offers & Wants (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Category
ro: Categorie

en: Add
ro: Adaugă

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Continue
ro: Continuare

en: Printer-friendly version
ro: Versiune tipar

en: All
ro: Toate

en: 1 year
ro: 1 an

en: Both
ro: Ambele

en: Position
ro: Poziţie

en: Expires
ro: Expiră la

en: Expired
ro: Expirat

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: More information
ro: Mai multe informaţii

en: Telephone
ro: Telefon

en: Attach to
ro: Ataşat la

en: Multiple displays
ro: Afișări multiple

en: Attach before or after the parent display?
ro: Ataşează înainte sau după afişarea părinte?

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ro: Iconița feed-ului va fi disponibilă numai pentru afișările selectate.

en: Offer
ro: Ofertă
