Offers & Wants (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Category
te: వర్గం

en: Add
te: చేర్చు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: All
te: అన్నీ

en: 2 months
te: 2 నెలలు

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Position
te: స్థానం

en: 1 week
te: 1 వారం

en: More information
te: మరింత సమాచారం
