Offers & Wants (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Category
ar: التصنيف

en: Add
ar: إضافة

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Continue
ar: متابعة

en: Printer-friendly version
ar: نسخة للطباعة

en: All
ar: الكل

en: Both
ar: جميعهم

en: Position
ar: الوضع

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: Telephone
ar: هاتف

en: Attach to
ar: إرفاق إلى

en: Broadcast
ar: بث
