Organic groups (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Send invitation
ne: निम्तो पठाउनुहोस्

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Node
ne: नोड

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
