Organic groups (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil
