Organic groups (6.x-2.2) - en to fa translation catalogue (122 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Operations
fa: عملیات

en: Private
fa: خصوصی

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
fa: مدیر؛  نمایش یک گروه در فهرست عمومی را تعیین می کند.

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Closed
fa: بسته شده

en: Invite only
fa: فقط دعوت

en: Wrong username or password.
fa: نام کاربری یا گذرواژه اشتباه است.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
fa: بلوک‌های ویژه‌ی گروه فقط در صفحات گروه قابل مشاهده هستند و نه در صفحات دیگر سیستم مانند سرآغاز یا صفحات مدیریتی.

en: Create group administrator
fa: ایجا مدیر گروه

en: Delete group administrator
fa: حذف کردن مدیر گروه

en: Send invitation
fa: ارسال دعوتنامه

en: Group activity
fa: رخداد گروه‌ها

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Administer the suite of Organic groups modules.
fa: مدیریت قسمت ماژول گروه‌ها.

en: Organic groups configuration
fa: پیکربندی اصلی گروه‌ها

en: Faces
fa: چهره‌ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Subscription saved.
fa: اشتراک ذخیره شد.

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Email addresses or usernames
fa: پست‌های الکترونیکی یا نام‌های کاربری

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
fa: تا %max آدرس پست الکترونیکی یا نام کاربری وارد کنید. آدرس های متعدد را توسط ویرگول (,) یا خط جدید جدا کنید. هر شخص پیام دعوتی از شما دریافت خواهد کرد.

en: Personal message
fa: پیام شخصی

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
fa: اختیاری. یک پیام وارد کنید تا به بخشی از دعوتنامه الکترونیکی تبدیل شود.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %max آدرس پست الکترونیکی یا نام کاربری مشخص کنید.

en: Additional details
fa: جزییات اضافه

en: Are you sure you want to join the group %title?
fa: برای پیوستن به گروه %title اطمینان دارید؟

en: List of users
fa: فهرست کاربران

en: (approval needed)
fa: (نیاز به تایید دارد)

en: admin
fa: مدیر

en: Manager
fa: مدیر

en: Age
fa: سن

en: Last comment
fa: آخرین دیدگاه

en: Description
fa: شرح

en: No posts in this group.
fa: هیچ ارسالی در این گروه نیست.

en: No public posts in this group.
fa: هیچ ارسال عمومی‌ای در این گروه نیست.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
fa: یک شرح مختصر برای بلوک جزئیات گروه و پوشه گروه.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
fa: انتخاب یک پوسته‌ی متفاوت حال و هوای گروه را تغییر می‌دهد.

en: Do nothing.
fa: هیچ کاری انجام نده

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
fa: حذف تمام ارسال‌های گروه که به گروه دیگری تعلق ندارد.

en: Move all group posts to the group listed below.
fa: انتقال تمام فرستاده های گروه به گروه زیر.

en: Group posts
fa: ارسال‌های گروه

en: Target group
fa: گروه هدف

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Public
fa: عمومی

en: Audience
fa: مخاطب

en: Invitation to join the group '@group' at @site
fa: دعوت پیوستن به گروه @group در سایت @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
fa: شما مدیر گروه '@group' هستید

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
fa: @username، در حال حاضر شما مدیر گروه @group هستید.
    شما می توانید این گروه را مدیریت کنید، برای این کار از این قسمت وارد شوید:
    !group_url

en: Group details
fa: جزئیات گروه

en: New groups
fa: گروه‌های جدید

en: Group notifications
fa: اطلاع رسانی گروه

en: more
fa: بیشتر

en: Invite friend
fa: دعوت دوست

en: Create !type
fa: ساخت !type

en: New content subject
fa: عنوان محتوای جدید

en: New content body
fa: متن محتوای جدید

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Required
fa: اجباری

en: Feed
fa: خوراک

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Open
fa: باز

en: Add
fa: افزودن

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: action
fa: عملکرد

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: OPML feed
fa: خوراک OPML

en: Members
fa: اعضا

en: My groups
fa: گروه‌های من

en: Optional
fa: اختیاری

en: Approved
fa: تایید شده

en: Site default
fa: پیش‌فرض سایت

en: Moderated
fa: تحت نظارت

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Mission statement
fa: شرح ماموریت

en: Group manager
fa: مدیر گروه

en: Edit membership
fa: ویرایش عضویت

en: All content types
fa: تمامی انواع محتوا

en: Add members
fa: افزودن اعضا

en: My membership
fa: عضویت من

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Join %name.
fa: عضویت در %name.

en: Usage
fa: کاربرد

en: Private group
fa: گروه خصوصی

en: Send method
fa: روش ارسال

en: Current subscriptions
fa: اشتراک های فعلی

en: Argument type
fa: نوع آرگومان

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Send message to %group
fa: ارسال پیغام به %group

en: This is an automatic message from [site-name]
fa: این یک پیغام خودکار از [site-name] است.

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
fa: برای مدیریت اشتراک‌های خود، به [subscriptions-manage] مراجعه کنید

en: Add users
fa: افزودن کاربران

en: No groups available.
fa: هیچ گروهی موجود نیست.

en: Group language
fa: زبان گروه

en: Group description.
fa: توضیحات گروه.

en: Manager: !name
fa: مدیر: !name

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
fa: یک [type-name] در گروه [ogname] ایجاد شد: [title]

en: Group types
fa: انواع گروه

en: Group member
fa: عضو گروه

en: Remove membership
fa: حذف عضویت

en: Add subscription
fa: افزودن اشتراک

en: Are you sure you want to make !name a group administrator for the group %title?
fa: آیا از انتخاب !name به عنوان مدیر گروه %title اطمینان دارید؟
