Organic groups (6.x-2.4) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Wrong username or password.
hy: Սխալ օգտագործողի անուն կամ գաղտնաբառ։

en: Subject
hy: Թեմա

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Last comment
hy: Վերջին մեկնաբանություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Create !type
hy: Ավելացնել !type

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: action
hy: գործողություն

en: Page
hy: Էջ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
