OG Aggregator (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: list
ar: لائحة

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: more
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: view
ar: عرض

en: Feed
ar: التلقيمة

en: edit
ar: تحرير

en: URL
ar: العنوان URL

en: never
ar: أبدا

en: The name of the feed; typically the name of the web site you syndicate content from.
ar: اسم الخلاصة: عادة ما يكون اسم موقع الويب الذي تقوم بربط المحتوى منه.

en: Update interval
ar: معدل التحديث

en: The fully-qualified URL of the feed.
ar: مسار التلقيمة بالكامل.

en: Number of news items in block
ar: عدد عناصر الأخبار في الصندوق

en: View this feed's recent news.
ar: اعرض آخر أخبار هذه التلقيمة.

en: Feed overview
ar: عرض عام للتلقيمات

en: Items
ar: أخبار

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: Next update
ar: التحديث القادم

en: %time ago
ar: منذ %time

en: %time left
ar: باقي %time

en: remove items
ar: احذف الأخبار

en: update items
ar: حدِّث الأخبار

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: %ago ago
ar: منذ %ago

en: The feed %feed has been updated.
ar: تم تحديث تلقيمة %feed.

en: Feed %feed deleted.
ar: تم حذف تلقيمة %feed.

en: The feed %feed has been deleted.
ar: تم حذف تلقيمة %feed.

en: Feed %feed added.
ar: تمت إضافة تلقيمة %feed.

en: The feed %feed has been added.
ar: تمت إضافة تلقيمة %feed.

en: The news items from %site have been removed.
ar: تم حذف الأخبار القادمة من موقع %site.

en: Updated URL for feed %title to %url.
ar: تم تحديث مسار تلقيمة %title إلى %url.

en: 1 item | @count items
ar[0]: خبر واحد
ar[1]: لا أخبار
ar[2]: خبران
ar[3]: @count أخبار
ar[4]: @count خبرا
ar[5]: @count خبر

en: Aggregator
ar: مجمع

en: There is no new syndicated content from %site.
ar: لا توجد محتويات جديدة على %site.

en: There is new syndicated content from %site.
ar: يوجد محتوى جديد على %site.

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة
