OG Aggregator (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: more
az: daha çox

en: view
az: görünüş

en: Feed
az: Nəticə

en: edit
az: redaktə et

en: never
az: heç vaxt

en: Update interval
az: Yeniləmə intervalı

en: The fully-qualified URL of the feed.
az: Lentin tam uyğun URL-i.

en: Items
az: Elementlər

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Keyword
az: Açar söz
