OG Aggregator (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: list
hu: lista

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: more
hu: tovább

en: Categories
hu: Kategóriák

en: view
hu: megtekintés

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: edit
hu: szerkesztés

en: URL
hu: Webcím

en: never
hu: soha

en: The name of the feed; typically the name of the web site you syndicate content from.
hu: A csatorna neve, jellemzően a csatornát szolgáltató webhely neve.

en: Update interval
hu: Frissítési időköz

en: The fully-qualified URL of the feed.
hu: A hírcsatorna teljes webcíme.

en: Number of news items in block
hu: A blokkban megjelenített elemek száma

en: View this feed's recent news.
hu: A hírcsatorna legfrissebb elemei.

en: Feed overview
hu: Hírcsatornák áttekintése

en: Items
hu: Tételek

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Next update
hu: Következő frissítés

en: %time ago
hu: %time óta

en: %time left
hu: %time van hátra

en: remove items
hu: elemek törlése

en: update items
hu: elemek frissítése

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: %ago ago
hu: %ago

en: sources
hu: források

en: The feed %feed has been updated.
hu: %feed hírcsatorna frissítve lett.

en: Feed %feed deleted.
hu: %feed hírcsatorna törölve.

en: The feed %feed has been deleted.
hu: %feed hírcsatorna törlése megtörtént.

en: Feed %feed added.
hu: %feed hírcsatorna hozzá lett adva.

en: The feed %feed has been added.
hu: %feed hírcsatorna hozzáadva.

en: The news items from %site have been removed.
hu: %site hírcsatorna elemei törölve lettek.

en: Updated URL for feed %title to %url.
hu: %title hírcsatorna webcíme %url értékre változott.

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: Aggregator
hu: Hírolvasó

en: There is no new syndicated content from %site.
hu: %site hírcsatornában nincsenek új elemek.

en: There is new syndicated content from %site.
hu: %site hírcsatornából új elemek érkeztek.

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: The refresh interval indicating how often you want to update this feed. Requires crontab.
hu: A csatorna híreinek frissítési időköze. Helyes működéséhez időzítő (cron) támogatás szükséges.

en: Feed list
hu: Hírcsatorna-lista
