OG Contact (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: mail
ur: ڈاک

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: !name sent a message using the contact form at !form.
ur: پر موجود رابطہ فارم کے ذریعے ایک پیغام بھیجا۔ !name نے !form

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
ur: %name-from نے %category کے متعلق ایک ای-میل ارسال کی۔

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔

en: %recipient is an invalid e-mail address.
ur: %recipient غیر معقول ای-میل ایڈرس ہے۔
