OG Contact (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: mail
ar: البريد

en: Contact
ar: اتصل

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Hourly threshold
ar: الحد الأقصى في الساعة

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ar: لا يمكنك إرسال أكثر من %number رسالة في الساعة. حاول لاحقا.

en: Your name
ar: اسمك

en: Your e-mail address
ar: عنوان بريدك الإلكتروني

en: Send e-mail
ar: إرسال بريد إلكتروني

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: Send yourself a copy.
ar: أرسل نسخة إلى نفسك.

en: !name sent a message using the contact form at !form.
ar: أرسل لك !name رسالة عبر استمارة الاتصال: !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
ar: %name-from أرسل بريدا بخصوص %category.

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
ar: مثلا: 'webmaster@example.com' أو 'sales@example.com,support@example.com'. لتحديد أكثر من مستلم، استخدم الفاصلة العشرية (فوق حرف الواو) بين عناوين البريد الإلكتروني.

en: Auto-reply
ar: رد آلي

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
ar: رد آلي اختياري. اتركه فارغا إذا لم تكن ترغب في إرسال ردود آلية للمستخدمين.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %recipient غير صحيح.

en: You can leave a message using the contact form below.
ar: بإمكانك أن تترك رسالة مستخدما استمارة الاتصال أدناه.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
ar: العدد الأقصى للمراسلات التي يمكن أن يجريها مستخدم ما في الساعة.

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية
