OG Contact (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Add
az: Əlavə et

en: mail
az: poçt

en: Contact
az: Kontakt

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Your name
az: Adınız

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Auto-reply
az: Avtomatik cavab

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
az: Könüllü avtomatik cavab. İstifadəçiyə avtomatik cavab mesajı göndərmək istəmirsinizsə, boş buraxın.
