Content Type Administration by Organic Group (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Home
af: Tuis

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: closed
af: gesluit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Invite friend
af: Nooi vriend

en: Manager:
af: Bestuurder:

en: website
af: webwerf

en: delete request
af: skrap versoek

en: Create !type
af: Skep !type

en: Overview
af: Oorsig

en: Active
af: Aktief

en: Allow
af: Toelaat

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Choose the appropriate item from the list:
af: Kies die toepaslike item vanuit die lys:

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: My membership
af: My lidmaatskap
