Content Type Administration by Organic Group (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: closed
lv: slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Invite friend
lv: Ielūgt draugu

en: Create !type
lv: Izveidot saturu: !type

en: Overview
lv: Pārskats

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: You must <a href="!register">register</a>/<a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lv: Tev nepieciešas <a href="!register">reģistrēties</a>/<a href="!login">ielogoties</a> lai publicētus ziņojumus šajā klubā.

en: Allow
lv: Atļaut

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Choose the appropriate item from the list:
lv: Izvēlieties piemērotu elementu no saraksta:

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Add a new @s.
lv: Ievietot jaunu ierakstu "@s"

en: My membership
lv: Mana piederība

en: Your membership request awaits approval.
lv: Tavs piederības pieprasījums gaida apstriprinājumu.

en: 1 member | @count members
lv[0]: 1 biedrs
lv[1]: @count biedri
