Content Type Administration by Organic Group (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Active
ne: सक्रिय
