Content Type Administration by Organic Group (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: closed
pl: zamknięta

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Invite friend
pl: Zaproś znajomego

en: website
pl: witryna

en: Create !type
pl: Utwórz !type

en: Overview
pl: Przegląd

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Active
pl: Aktywne

en: Submit @name
pl: Wyślij @name

en: Allow
pl: Zezwól

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Choose the appropriate item from the list:
pl: Wybierz odpowiedni element z listy:

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Add a new @s.
pl: Dodaj @s.

en: My membership
pl: Moje członkostwo

en: Your membership request awaits approval.
pl: Prośba o dołączenie do grupy oczekuje na akceptację.

en: 1 member | @count members
pl[0]: 1 członek
pl[1]: @count członków
pl[2]: @count członków

en: The group has been added.
pl: Grupa została dodana.

en: Require
pl: Wymagaj
