Content Type Administration by Organic Group (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: closed
am: የተዘጋ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Create content
am: ይዞታ ፍጠር
