Content Type Administration by Organic Group (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Home
bs: Početna

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: closed
bs: zatvoren

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Invite friend
bs: Pozovi prijatelja

en: Create !type
bs: Kreiraj !type

en: Overview
bs: Pregled

en: Active
bs: Aktivan

en: Create content
bs: Kreiraj sadržaj

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: My membership
bs: Moje članstvo
