Content Type Administration by Organic Group (6.x-1.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
