OG Forum (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Replies
az: Cavablar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat
